DUK – vėdinimo sistemos priežiūra

Rekuperatoriaus filtrai turi būti patikrinti kartą per 1-2 mėnesius. Vėdinimo įrenginio patikrinimas turi būti atliekamas 2-3 kartus per metus. Jo metu metu patikrinami filtrai ir lauko grotelės, taip pat patikrinami patalpų difuzoriai. Įrenginys turi būti atidaromas ir jei reikia išvalomas nuo nepageidaujamų teršalų. Kas kelerius metus šilumokaitis turi būti plaunamas šiltu vandeniu. Vėdinimo įrenginio priežiūros instrukcijas rasite kartu su įrenginiu pateiktame vadove arba mūsų svetainėje.

 

Juodus žiedus aplink difuzorius sukelia patalpose cirkuliuojančios, itin smulkios, dulkės. Oro sūkuriai susidarantys aplink oro tiekimo difuzorius nukreipia dulkes į lubas ir bėgant laikui tose vietose atsiranda patamsėjimai. Siekiant šį efektą sumažinti ar jo iš viso išvengti siūlome naudoti Zehnder LUNA S125 oro tiekimo difuzorius.

Zehnder ComfoSystems vėdinimo kanalus reikia prižiūrėti, kaip ir bet kurį kitą vėdinimo kanalą. Zehnder ComfoSystems pranašumas yra tas, kad dėl savo antistatinio paviršiaus jis lėčiau surenka dulkes ir nešvarumus, todėl priežiūros intervalas yra ilgesnis. Šiuos vamzdynus rekomenduojame valyti bent kas 10 metų.